Sběrná místa

Prosinec až Únor  zavřeno
Březen-Listopad (SOBOTA)

Naproti sokolské garáži

Mimo dřeva,možno i plasty a papír

Každý týden

9-10 hodin

Naproti parkovišti u hřiště

Dřevo

Každou lichou

10-11 hodin 

Stavební materiál je na ŠUMBOR!

Lékař informuje

Pan doktor Kulhánek bude ordinovat dne 21. června 2018  na Obecním úřadě v Jestřabí Lhotě.

Diskuse občanů

 • Diskuse občanů

  • Hezký den. Rekonstrukci mateřské školy jsme plánovali na polovici června až polovici září 2017. K ...

   Číst dále...

    
  • Hezky den,jak to VYPAda s rekonstrukci Ms?prazdniny za nami a nic se bedeje:o(

   Číst dále...

Počítadlo

998580
DnesDnes126
VčeraVčera1047
TýdenTýden3252
MěsícMěsíc17657
Nejvíce 04-16-2018 : 1435
54.158.15.97

Životní situace

johanczik

Každý svět má svůj stínový svět, takové zákulisí. Nikdo ho však nedokáže vidět. Víme o něm. Tedy víme o něm my a ty. My jsme ze stínu vaší Lhoty. Naše Stínová Lhota vypadá skoro stejně jako ta vaše, máme se tak dobře jako ty. Měli jsme nedávno Vánoce, jako vy. Moc krááásné Vánoce. Jen kdyby nám je nezkazil Gryzel. Toho ve vašem světě nemáte. Nám jenom škodí, kazí prázdniny, Vánoce, hry, učení i dospělcům práci. Teď se rozhodl, že zařídí, aby příští Vánoce nebyly. Ukradl pradávnou hračku, talisman všech svátků a hlavního ducha Vánoc. Utekl, nevíme kam, ale Miky, já Bety a Oli jsme rozhodnutí, že ho najdeme a všechny svátky v roce i prázdniny zachráníme. Jen budeme potřebovat vaši pomoc. Tušíme, že utekl do vašeho světa, a protože my k vám smíme pouze jednou, chceme si tuto možnost nechat, až si budeme perfektně jistí, kde je a že mu hračku napoprvé vezmeme. Prosíme vás, jestli byste nám pomohli plnit úkoly, které nám bude Gryzel házet pod nohy jako překážky. Odměna vás nemine. Našim pomocníkům musí být 0-15let, mladším 9let mohou přiměřeně pomáhat rodiče. Děkujeme.                                                             

                           talisman2Bety ze Stínové Lhoty

 

Bety vám vysvětila, co se nám stalo, já vás však musím upozornit na nějaká pravidla, kterými se spolu budeme řídit, aby nám Gryzelovy stopy zůstaly viditelné. Věk a bydli ště v Jestřabí Lhotě. Příjemnou informaci vzkazuje náš pan starosta Stínové Lhoty:

 

„Protože si moc ceníme vaší pomoci, rozhodl jsem se, že odměníme nejlepší tři pomocníky, pátrače a zachránce talismanu hodnotnými cenami.“  Jelikož my tři jsme s vámi pouze v písemném spojení, budeme vám jednou týdně úkoly, otázky nechávat na několika místech: na obecní vývěsce před obecním úřadem, na webových stránkách Jestřabí Lhoty a aktuální také v Jestřábáčku, kde zároveň čtvrtletně uvidíte, jak si kteří lovci Gryzela vedou. Jednotlivé úkoly budou totiž bodově hodnoceny podle obtížnosti. Písemné odpovědi nám budete posílat na email uvedený v úkolech. Pokud bude provedení úkolu neposlatelné elektronickou poštou, bude u úkolu uvedeno, kam řešení odevzdat. Úkoly nám pomohou stopovat toho zatraceného záškodníka a snad ho do příštích Vánoc ulovit nebo mu alespoň sebrat důležitý talisman! Všem vám moc děkujeme. Oli objevil v doupěti Gryzela kus plánu, kam chce prchnout. Na kusu listu byly pouhé souřadnice, kam vyrazil.                                

                                                                                                                 Miky ze Stínové Lhoty